Nüüd on võimalik kortereid ka koha peale vaatama tulla! Lehe lõpus saad aja kokku leppida.

Broneerimine ja müük käib!

Müüki tuli Tartus Jaamamõisa elurajoonis kaks uut 2-kordset kortermaja.

 

Majad asuvad rahulikus tupiktänavas.

Maja taga on roheala ja lastele mänguväljak.

Maja ees igale korterile parklakoht. Lähedal kõik eluks vajalik – poed, koolid ja bussipeatused. Jalgsi kesklinna 25 minutit.

 

Ehitusinfo!

Ladva 1 ja Ladva 3 majad on rajatud armeeritud ja betoneeritud lintvundamendile.Millele on kleebitud hüdroisolatsioon ja omakorda soojustatud 230 mm vahtpolüstürooliga.

Hoonete kandevkonstruktsioon on laotud Columbia kivist ja välimised kandeseinad on laotud 190 mm betoonõõnesplokkidest. Plokid on kaetud väljastpoolt monteeritavatest soojustatud puitpaneelidest. Puitpaneelide voodri ja soojustuse kogupaksus on 200 mm.

Hoone mittekandvad välisseinad on valmistatud alates esimese korruse tasapinnast monteeritavatest soojustatud puitpaneelidest, mille kogupaksus on 300 mm.

Vahelaed on teostatud õõnespaneelidega. Samuti on õõnespaneelid katuse kandekonstruktsiooniks, millel on soojustus ja lamekatuse kattematerjal.

Peamiseks fassaadikatteks on kolme laiusega (95, 145, 195 mm) puitvälisvooder, detailid aga 8mm kiudtsementplaat Cembrit Zenit Pluto.

Sokkel on täisbetoneeritud, Columbia kivi 190 mm,  soojustatud 230 mm, ja krohvitud.

Esimese korruse alla on paigaldatud 200 mm vahtpolüstürooli, mis on kaetud armatuurvõrgul põrandaküttetorustikuga ja valatud betooniga.

Teise korruse vahelaed on valmistatud 220 mm õõnespaneelidega, mis on kaetud 50 mm mürasummutusvilla ja armatuurvõrgul põrandaküttetorustikuga ning millele on valatud betoon.

Energiamärgis C.

 

 

 

Eelised!

Eraldi suured köögid

Naturaalparkett

Terrass või rõdu

Avar garderoob

Panipaik keldris

Tõkkepuuga parkimiskoht

Ladva 1 ja 3 asukoht